Agama Alpha 3 mm

TOP 9 v kategorii Potápěčské ponožky

Agama Alpha 3 mm

Máte rádi beach volejbal? Chcete se mu věnovat naplno? Máme pro Vás skvělý typ! Neoprenové ponožky, které Vás ochrání před rozžhaveným pískem, či v opačném případě před...
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Skladem • Více variantZdarma90 % • 144 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant63 Kč96 % • 40 978 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant40 Kč100 % • 1 275 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč98 % • 3 049 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v Alza.cz

• Zatím nevím o žádné
  • , zakoupeno v Agama

Perfektní je jakýsi suchý zip na chodidlech, ponožky se dají spojit a zabránit ztrátě. Perfektně pasují na nohu. Mě jsem dříve jakési z rybářského obchodu. To jsem byl vůl, mě jsem si hned koupit od agamy. Nebe a dudy!

• , zakoupeno v Agama

• Ponožky jsou v horní části velmi volné, nedoléhají na nohu. Po otužování z každé vyliji asi deci vody.

Máte rádi beach volejbal? Chcete se mu věnovat naplno? Máme pro Vás skvělý typ!

Neoprenové ponožky, které Vás ochrání před rozžhaveným pískem, či v opačném případě před chladným počasím. Tyto ponožky poskytují špičkovou ochranu nohou a zajišťují lepší výkon při plážovém volejbale či jiných plážových a vodních sportech. Ponožky jsou vyrobený z 3 mm Superstrechového neoprenu, materiál neomezuje pohyb a nepřekáží na noze. Spodní část ponožek je s protiskluzovým nástřikem. Údržba neoprenových ponožek

Jedná se o spotřební zboží, kde je nutností vyhnout se brzkému mechanickému poškození. Proto Vám zde nabízíme pár rad:

Důležité je vyhýbat se tvrdému a hrubému povrchu, ponožky jsou určeny zejména do písku. I krátká chůze po asfaltu nebo kameněné cestě způsobuje poškození ochranného povrchu ponožky, ponožka je pak více náchylná a nevydrží tak dlouho.

Výběr velikosti hraje taktéž nemalou roli. Velmi těsná ponožka způsobuje, že jsou vlákna více náchylná na protržení. Pokud si nevíte s výběrem ponožek rady, neváhejte nás kontaktovat.

Ponožky je důležité skladovat v suchu a při pokojové teplotě. Vysoké teploty a mráz ponožkám škodí, zejména pak silné přímé slunce.

Čištění ponožek. Doporučujeme ruční praní v sladké vodě a sušení při pokojové teplotě. Perte ponožky po každém použití, z obou stran. Neperte v pračce a nesušte v sušičce.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Zatím nevím o žádné

• , zakoupeno v Agama

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Agama

dcera je používá na beach a zatím spokojenost

• , zakoupeno v Agama

Tento produkt jsem si vybrala proto, že nesmím do vody na bosá chodidla ze zdr. důvodů, a to bylo jedno z řešení.

• Dobrá tabulka velikosti

• protiskluzová podrážka
  • , zakoupeno v Agama

Zboží splňuje moje představy a vyhovuje.

• , zakoupeno v Agama

• lepší než neoprénové boty - izolace

• VÝBORNÁ