AGAMA 5 mm

Síla materiálu
5 mm

• , zakoupeno v Agama

• je v nich opravdu teplo

Vybrala jsem si tyto ponožky proto že když jsme byli naposledy muškařit v řece, tak jsem dost prochladla od noh.
    jediu nevýhodu mají že mám vyšší nárt a hůř se mi obouvají. Pod ni dostanu pouze silonku, na ni pouze lehkou ponožku a je mi teplo. Neoprenové ponožky určitě DOPORUČUJI, mrznout od noh je zlé. Při příštím nákupu si budu dávat pozor na hrubost neoprenu a hlavně jak je ponožka šitá. Poožky fungují podle představ, určitě bych doporučila i jiné výrobky jako je neoprenový ledvinový pás, či rukavice. Když zabrodím do 4C vody tak tam dokážu vydržet vcelku dlouho, mluvím tím o hodinách. Jiní výrobci neoprenového oblečení a doplńků používají mnohem tenčí neopren a kolikrát ty spoje protékají už po 3. použití.

Síla materiálu
5 mm

Neoprenové ponožky Agama 5 mm jsou silné ponožky ideální pro otužování, zimní plavání, šnorchlování nebo potápění. Ponožky z neoprenu můžete klidně použít jako zateplení do potápěčských bot. Tyto 5 mm neoprenové ponožky si také oblíbily rybáři.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Agama